• DISKINIS SKUTIKAS DEFT

    DEFT“ – Tai universalūs diskiniai skutikai, sujungiantys ne tik  geriausius gerai žinomų pasaulio prekių ženklų kokybės ir dizaino sprendimus, o kartu  tai yra  daugiafunkcinis didelio našumo  agregatas, kuriame  racionaliai įrengtos darbinės dalys atlieka visas žemės įdirbimo operacijas paruošiant ražienas arba neartus laukus sėjai vienu pravažiavimu 3-8 metrų ruožu.

    DEFT diskinis skutikas yra kompaktiškas, 510 arba 610 skersmens diskais, atstumas tarp diskų  125 mm bei  optimalus vertikalaus atakos kampo  suderinamumas judesio kryptimi, derinys.  Taip pat simetriškas diskų atakos kampo poslinkis eilutėse užtikrina patikimą patekimą į dirvą  dirbant  dideliu greičiu. Būtent dėl ​​šių struktūrinių bruožų atsiranda ne tik aukštos kokybės įdirbimo 15 cm gylis, bet ir labai geras augalų likučių sumaišymas. Atakos kampas nustatomas mechaniškai reguliavimo traukių pagalba

    pirmas antras

DOMINA PRODUKTAS?

Konsultuoja Tomas Valuntis

Vadybininkas turintis ilgametę darbo patirtį pardavinėjant įvairią žemės ūkio techniką padės Jums išsirinkti optimaliausią variantą už Jums priimtiną kainą.

Tel. numeris +370 611 41142

El. paštas technika@horomechanika.lt

Palikite mums žinutę ir mes susisieksime su Jumis