Finansavimas

Bendradarbiaujame su kompanija „MODOMEX“ , tai kompetentingų, daugiametę patirtį turinčių, akredituotų specialistų komanda savo veiklą orientuojanti į verslo investicinių projektų rengimą bei koordinavimą. Įmonė prisideda prie įvairiais finansiniais mechanizmais paskirstomų lėšų įsisavinimo. MODOMEX bendradarbiauja su visomis pagrindinėmis institucijomis, administruojančiomis Europos Sąjungos paramos lėšas, todėl kiekvienam klientui gali padėti rasti finansavimo sprendimą.

 

Specialus lizingo pasiūlymas!

5 % pradinė įmoka ir 0,99 % palūkanos

 

Išskirtiniai technikos pasiūlymai su Swedbank lizingu:  https://www.swedbank.lt/lt/pages/verslo/specialus-pasiulymai-ukininkams#tab-2

 

Bendradarbiaujame su visais bankais teikdami pirkimo išsimokėtinai paslaugas. Ypač palankias išsimokėjimo paslaugas siūlo: Swedbank lizingas, Ūkio banko lizingas, Moki lizingas, DNB lizingas bei Šiaulių banko lizingas.

Norėdami pirkti išsimokėtinai, tiesiog pateikę savo asmens duomenis mes išsiųsime užklausą bankams dėl galimybės pasirašyti lizingo sutartį.Visus dokumentus sutvarkome profesionaliai ir operatyviai, tad Jums nereikės niekuo rūpintis.

Pirkti žemės ūkio technika išsimokėtinai paprasta ir naudinga.

sujungti

                                         

 

 

 

 

Investicijos į miškininkystės technologijas – paraiškų teikimas nuo rugpjūčio 1 d.

Nuo šių metų rugpjūčio mėn. 1 d. bus renkamos paraiškos pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metais programos (KPP) priemonės „Investicijos į miško plėtrą ir miškų gyvybingumo gerinimą“ veiklos sritį „Investicijos į miškininkystės technologijas“.

Paraiškos šiais metais renkamos bus iki rugsėjo 30 d.

Daugiau info: http://www.paramakaimui.com/paskelbtu-kvietimu-naujienos/investicijos-i-miskininkystes-technologijas-paraisku-teikimas-nuo-rugpjucio-1-d/