• K. puspriekabė Palmse Trailer ML115

    „Multifit“ konteinerių gabenimo priekabos sistema labiausiai paranki atliekant tuos darbus, kai ta pačia platforma vežami įvairūs kroviniai arba kai reikalingas žemas pakrovimo aukštis. „Miltifit“ sistemos dažnai naudojamos, pavyzdžiui, malkų gamyboje ( malkų skaldymo linijos darbas nesustoja, kai pilnas konteineris yra transportuojamas, o darbas tęsiamas tuščiame konteineryje) ar transportuojant techniką ( į 1,5 m aukščio priekabą mini ekskavatoriaus įkėlimas be estakados yra labai sudėtingas).

    Naudojimo sritys yra neribotos – statybos, žemės ūkio, miško darbai, apželdinimas ir t.t Klientai gali užsisakyti priekabą su jiems tinkama stabdžių sistema – pneumatiniais arba hidrauliniais stabdžiais. Siūlomos įvairių talpų „miltifit“ rėmams tinkamos dėžės ir platformų bazės. Priekabų galiniame tilte yra įtaisyta užfiksuojanti tiltą hidraulinė tilto užrakinimo sistema, todėl dėžių pakrovimas ir nukėlimas yra stabilesnis. „Multifit“ priekabose sukonstravome kintamo kampo konteinerių tvirtinimo kablį, kuris leidžia konteinerius pakelti sklandžiai esant ir mažesniam pakrovimo kampui. Taip išvengiama krovinio iškritimo konteinerio pakrovimo metu. Dėžėms su hidrauliniu galiniu bortu galima užsisakyti „Multifit“ priekabos kablio hidraulinį čiaupią.

    Ypatybės:

    Puspriekabės PALMS ML115  maksimali rėmo keliamoji galia yra 16 tonų, o išvertimo kampas 48 laipsniai. Su šiapuspriekabe  galima važiuoti net 40 km/val. greičiu. Puspriekabė puikiai tiks ir žemės ūkyje, ir statybų aikštelėje. Ją galima naudoti su įvairios talpos konteineriais, kuriuos lengva pakrauti/nukrauti nuo rėmo. Šią puspriekabę galima naudoti kroviniams vežti konteineriuose su hidrauliniu galiniu bortu, taip pat galima pritvirtinti cisterną skysčiams.

Paslaugos

Esant poreikiui galima pritvirtinti Cisterną. Transportuojame.

PAPILDOMA INFORMACIJA

DOMINA PRODUKTAS?

Konsultuoja Tomas Valuntis

Vadybininkas turintis ilgametę darbo patirtį pardavinėjant įvairią žemės ūkio techniką padės Jums išsirinkti optimaliausią variantą už Jums priimtiną kainą.

Tel. numeris +370 611 41142

El. paštas technika@horomechanika.lt

Palikite mums žinutę ir mes susisieksime su Jumis