• Komunalinis smėlio – druskos barstytuvas HILLTIP ICESTRIKER

  HILLTIP ICESTRIKER

   

  „COMBI SPREADER“ DIZAINAS
  Mūsų „IceStriker ™ 12V“ elektrinis druskos ir smėlio barstytuvas yra pagamintas taip, kad atitiktų Europos pikapų ir lengvųjų sunkvežimių segmento reikalavimus. Lengvas, iš polietileno pagamintas bunkerio korpusas, pritvirtintas iš nerūdijančio plieno dalių, suteikia ilgalaikę apsaugą nuo korozijos ir rūdžių. „IceStriker ™“ barstytuvo ir valdiklio sistema padeda jums sutaupyti pinigų ir sumažina poveikį aplinkai, tuo pačiu pasiekdami tokius pat apledėjimo rezultatus kaip ir anksčiau.

  Skysčių išpurškimo funkcijos
  Druskos barstytuvą galima lengvai paversti visišku sūrymo tirpalo purkštuvu arba iš anksto šlapiu kombinuotu barstytuvu, kuris sudrėkina barstomąją medžiagą. Integruotos talpyklos dvigubo bunkeryje talpina iki 450 l skysčio. Barstytuvas gali būti komplektuojamas su 2 metrų purškimo strypu arba žarnos ritine su rankiniu purškimo antgaliu.

  PASIRENKAMA GPS SISTEMA
  Šis barstytuvas yra suderinamas su mūsų pasirenkama stebėjimo programine įranga „HTrack ™“. Internetiniame kompiuteryje, planšetiniame kompiuteryje ar išmaniajame telefone galite sekti ir valdyti visus savo skleidimo įrenginius ir sniego valytuvus. Programa rodo gydymo kelią ir informacijos paskleidimą žemėlapyje realiu laiku arba tarp konkrečių laiko intervalų. Skleidžiamą maršruto informaciją, tokią kaip greitis, GPS vieta ir naudojama medžiaga, galima apibendrinti ir sugeneruoti kaip PDF ataskaitas.

PAPILDOMA INFORMACIJA

DOMINA PRODUKTAS?

Konsultuoja Aurimas Vaičiulis

Direktoriaus pavaduotojas turintis ilgametę darbo patirtį pardavinėjant įvairią žemės ūkio / miško / komunalinę techniką padės Jums išsirinkti optimaliausią variantą už Jums priimtiną kainą.

Tel. numeris +370 62064406

El. paštas export@horomechanika.lt

Palikite mums žinutę ir mes susisieksime su Jumis