• LS Mtron J27 traktorius

  LS Mtron komfortabilus J serijos traktorius skirtas  privačių valdų savininkams, nedideliuose  gėlininkystės, daržininkystes, sodininkystės  ūkiuose, miesto įmonių teritorijoms prižiūrėti. Tai naujos kartos Sub Compakt J traktorius, sukurtas taikant naujausias technologijas, išlaikant paprastumą naudoti ir maksimalų operatoriaus komfortą.

  Tai mažo galingumo  4WD  traktorius , suteikiama net 5 metų  garantija, galite būti tikri,  jis bus ekonomiškas ir tarnaus  nepriekaištingai  ilgą laiką.

  Sandari kabina su plačiais langais užtikrina puikų matomumą dirbant su frontaliniu krautuvu ar uždarose patalpose su  šildymo sistema ir patogiais valdymo prietaisais

  Kiekvienas J serijos traktorius turi  naujausią Mitshubishi variklio technologiją , kuri siūlo ekologišką , mažai degalų naudojantį  3 cilindrų variklį.

  Pavarų dėžės tipą  galima pasirinkti F6/R2  mechaninę arba 2 pakopų hidrostatinę, priklausomai nuo atliekamų darbų pobūdžio.

  Traktoriaus  jėginė pozicinė hidraulinė sistema su 2 poromis hidro išvadų gale ir 2 poromis priekyje su Joistic valdymo svirtimi leidžia naudoti ir atlikti  daug operacijų vienu metu.

  22 Ag darbinis velenas traktoriaus gale 540 aps/min ir vidurinis 2000 aps/min darbinis velenas tarp ašinei žoliapjovei  arba agregatams priekyje suteikia neribotas galimybes atlikti dvi operacijas su aktyviais agregatais.

  Tik  su LS  J serijos traktoriumi  jūsų darbas sodyboje taps laisvalaikio praleidimo forma, nedideliame ūkyje  darbas bus malonus  , prižiūrėta  teritorija ir nuveikti darbai pirmiausia džiugins  jus   pačius.

Paslaugos

Atliekame transportavimo paslaugas visoje Lietuvoje. Taip pat teikiame traktorių kaustymo paslaugas, traktoriai paruošiami miško darbams (galima individuali komplektacija).

PAPILDOMA INFORMACIJA

Šie traktoriai pagaminti Pietų Korėjoje, tai ypač patikimi bei pripažinti net Amerikoje.  LS Mtron gamykla veikia jau  50 metų, o produkcija patikrinta, išbandyta laiko ir atitinka aukščiausios kokybės reikalavimus.  Šiems traktoriams suteikiama net 5 metų garantija. Gamykla priklauso LG korporacijai kuri gamina ne tik pažangiausius elektronikos prietaisus bet ir plėtoja energetikos veiklos sritis.  LS traktoriai Lietuvos rinkoje yra vis dar naujiena, tačiau jau įsigiję ūkininkai  grįžta tik su teigiamais atsiliepimais. Vartotojų pasisakymuose dominuoja  temos apie padidėjusį darbo produktyvumą, komfortą bei ekonomiškumą.  UAB „Horo mechanika“ yra oficialus LS tractor atstovas Baltijos ir Skandinavijos šalyse tai  aptarnavimas, detalės bei kaina patenkina net ir išrankiausią klientą.

DOMINA PRODUKTAS?

Konsultuoja Tomas Valuntis

Vadybininkas turintis ilgametę darbo patirtį pardavinėjant įvairią žemės ūkio techniką padės Jums išsirinkti optimaliausią variantą už Jums priimtiną kainą.

Tel. numeris +370 611 41142

El. paštas technika@horomechanika.lt

Palikite mums žinutę ir mes susisieksime su Jumis