• LS Mtron Plus 100 traktorius

  LS Mtron PLUS 100 serijos modeliai – patikimi, kompaktiški ir labai manevringi traktoriai sukurti ieškantiems patikimumo ir universalumo. Šie traktoriai sukurti taip, kad maksimaliai atitiktų vartotojų poreikius darbui laukuose, fermose ir miške. Visi PLUS serijos traktoriai turi 4WD ratus su reverso funkcija. Darbinis velenas turi 540/750/1000  aps./min. režimus ir greitąjį elektrinį išjungimą. Visi parametrai suderinti taip, kad yra valdomi labai paprastai, prietaisai išdėstyti ergronomiškai ir lengvai pasiekiami operatoriui. Ypatingas dėmesys skirtas traktoriaus dizainui, variklio dangtis ir iš šono įtaisytas išmetamasis vamzdis neužstoja matomumo priekyje. Langai ir halogeniniai žibintai užtikrina matomumą tiek dieną tiek naktį apšviesdami didelį plotą, tiek dirbant su frontaliniu krautuvu. Traktoriaus priekinių ratų išvirtimas ir pasukimas užtikrina absoliučiai maksimalų manevringumą tiek uždarose patalpose, tiek kraunant įvairius krovinius su krautuvu. Apsisukimo spindulys yra tik 3,25 m. IVECO varikliai atitinka visus Tier III reikalavimus. Variklių galingumas nuo 60 iki 100 AG, patikimi, ekonomiški. Traktoriai su šiais varikliais idealiai tinka plataus spektro darbams vidutiniuose ir stambiuose ūkiuose.

  Standartinė komplektacija:

  Power Shuttle hi-low greičių dėžė.Oro kondicionierius. CD grotuvas, garsiakalbių ir antenos instaliacija. Sauso tipo oro filtras. Kuro pakaitinimo sistema. Vertikalus išmetimo vamzdis su apsauga. Rankinė ir kojinė akseleracijos kontrolė.
  Reguliuojama vairo kolonėlė. Informacinis prietaisų skydelis. Matuokliai: Aušinimo skysčio, kuro, greičio, moto valandų. Hidrostatinis vairo mechanizmas. Jėginis – pozicinis reguliavimas. Priekiniai, galiniai hidrauliniai išvadai ir krautuvo valdymo svirtis (Joistic). Automatinė pakabos pakėlimo svirtis. 4 galiniai ir 2 priekiniai darbiniai žibintai. Amortizuojanti vairuotojo sėdynė su porankiais. Teleskopiniai traukių stabilizatoriai. Priekiniai ir galiniai langų valytuvai su apiplovimu. 100 Ah akumuliatorius. 12V septynių polių jungtis. Saugos diržas. Posūkio signalai.

   

   

  YRA AKCIJŲ SKAMBINTI TEIRAUTIS

  Tomas – 861141142
  Aurimas  – 862064406

Paslaugos

Šiuo metu mes teikiame transporto paslaugas Lietuvoje ir užsienyje. Turime du autotransporterius: 5 t ir 7 t keliamosios galios. Vienas iš jų – su kranu.
Taip pat teikiame traktorių kaustymo paslaugas, traktoriai paruošiami miško darbams (galima individuali komplektacija).

PAPILDOMA INFORMACIJA

Šie traktoriai pagaminti Pietų Korėjoje, tai ypač patikimi bei pripažinti net Amerikoje.  LS Mtron gamykla veikia jau  50 metų, o produkcija patikrinta, išbandyta laiko ir atitinka aukščiausios kokybės reikalavimus.  Šiems traktoriams suteikiama net 5 metų garantija. Gamykla priklauso LG korporacijai kuri gamina ne tik pažangiausius elektronikos prietaisus bet ir plėtoja energetikos veiklos sritis.  LS traktoriai Lietuvos rinkoje yra vis dar naujiena, tačiau jau įsigiję ūkininkai  grįžta tik su teigiamais atsiliepimais. Vartotojų pasisakymuose dominuoja  temos apie padidėjusį darbo produktyvumą, komfortą bei ekonomiškumą.  UAB “Horo mechanika” yra oficialus LS tractor atstovas Baltijos ir Skandinavijos šalyse tai  aptarnavimas, detalės bei kaina patenkina net ir išrankiausią klientą.

DOMINA PRODUKTAS?

Konsultuoja Tomas Valuntis

Vadybininkas turintis ilgametę darbo patirtį pardavinėjant įvairią žemės ūkio techniką padės Jums išsirinkti optimaliausią variantą už Jums priimtiną kainą.

Tel. numeris +370 611 41142

El. paštas technika@horomechanika.lt

Palikite mums žinutę ir mes susisieksime su Jumis