• LS Mtron Plus 100 sužeminta kabina

    Galingas ir labai manevringas traktorius ir sužeminta kabina leis atlikti didelius darbus žemose patalpose.  Traktoriaus aukštis 2,38 m

    LS Mtron PLUS 100 serijos modeliai – patikimi, kompaktiški ir labai manevringi traktoriai sukurti ieškantiems patikimumo ir universalumo. Šie traktoriai sukurti taip, kad maksimaliai atitiktų vartotojų poreikius darbui laukuose, fermose ir miške. Visi PLUS serijos traktoriai turi 4WD ratus su reverso funkcija. Darbinis velenas turi 540/750/1000 aps./min. režimus ir greitąjį elektrinį išjungimą. Visi parametrai suderinti taip, kad yra valdomi labai paprastai, prietaisai išdėstyti ergronomiškai ir lengvai pasiekiami operatoriui. Ypatingas dėmesys skirtas traktoriaus dizainui, variklio dangtis ir iš šono įtaisytas išmetamasis vamzdis neužstoja matomumo priekyje. Langai ir halogeniniai žibintai užtikrina matomumą tiek dieną tiek naktį apšviesdami didelį plotą, tiek dirbant su frontaliniu krautuvu. Traktoriaus priekinių ratų išvirtimas ir pasukimas užtikrina absoliučiai maksimalų manevringumą tiek uždarose patalpose, tiek kraunant įvairius krovinius su krautuvu. Apsisukimo spindulys yra tik 3,25 m. IVECO varikliai atitinka visus Tier III reikalavimus. Variklių galingumas nuo 60 iki 100 AG, patikimi, ekonomiški. Traktoriai su šiais varikliais idealiai tinka plataus spektro darbams vidutiniuose ir stambiuose ūkiuose.

    Standartinė komplektacija:

    Power Shuttle hi-low greičių dėžė.Oro kondicionierius. Sauso tipo oro filtras. Kuro pakaitinimo sistema. Vertikalus išmetimo vamzdis su apsauga. Rankinė ir kojinė akseleracijos kontrolė.
    Reguliuojama vairo kolonėlė. Informacinis prietaisų skydelis. Matuokliai: Aušinimo skysčio, kuro, greičio, moto valandų. Hidrostatinis vairo mechanizmas. Jėginis – pozicinis reguliavimas. Priekiniai, galiniai hidrauliniai išvadai ir krautuvo valdymo svirtis (Joistic). Automatinė pakabos pakėlimo svirtis. 4 galiniai ir 2 priekiniai darbiniai žibintai. Amortizuojanti vairuotojo sėdynė su porankiais. Teleskopiniai traukių stabilizatoriai. Priekiniai ir galiniai langų valytuvai su apiplovimu. 100 Ah akumuliatorius. 12V septynių polių jungtis. Saugos diržas. Posūkio signalai.

Paslaugos

Atliekame transportavimo paslaugas visoje Lietuvoje. Taip pat teikiame traktorių kaustymo paslaugas, traktoriai paruošiami miško darbams (galima individuali komplektacija).

PAPILDOMA INFORMACIJA

DOMINA PRODUKTAS?

Konsultuoja Tomas Valuntis

Vadybininkas turintis ilgametę darbo patirtį pardavinėjant įvairią žemės ūkio techniką padės Jums išsirinkti optimaliausią variantą už Jums priimtiną kainą.

Tel. numeris +370 611 41142

El. paštas technika@horomechanika.lt

Palikite mums žinutę ir mes susisieksime su Jumis

JUMS TAIP PAT GALI BŪTI ĮDOMU: