• LS Mtron XR50 traktorius

  LS Mtron XR serijos traktorius skirtas naudoti mažuose ir vidutiniuose ūkiuose, fermose, kaimo turizmo sodybose ir komunaliniame miestų ir miestelių sektoriuose.Tai naujos kartos kompaktiškos serijos  XR traktorius, sukurtas taikant naujausias technologijas, išlaikant paprastumą naudoti ir maksimalų operatoriaus komfortą.

  Tai vidutinio svorio kompaktiškas 4WD  traktorius su pilnu komforto paketu be papildomos kainos. Tai reiškia kad jūs už tą pačią kainą gaunate daug daugiau įrangos negu kitų gamintojų . Kadangi  traktoriui suteikiama net 5 metų  garantija, galite būti tikri,  jis dirbs nepriekaištingai  ilgą laiką.

  Ypatingai sandari kabina su plačiais langais užtikrina puikų matomumą dirbant su frontaliniu krautuvu ar uždarose patalpose. Kondicionavimo, šildymo ir audio  sistema operatoriaus darbą paverčia komfortišku.

  XR serijos privalumai nesibaigia. Kiekvienas XR serijos traktorius turi  naujausią Mitsubishi variklio technologiją , kuri siūlo daug arklio galių su ekologiškų , mažai degalų naudojančių TIER 4 varikliu, kuris mažina išmetimus ir atitinka EPA griežčiausius reikalavimus. Be to, ši naujoviška variklio technologija sumažina triukšmą ir vibraciją  ir padidina  operatoriaus komfortą darbo metu .

  4WD sistema su diferencialo blokavimu ir reversine pavarų dėže  LS XR serijos traktorius tampa nepakeičiamu darbui sunkiomis sąlygomis, dirbant miške, šlapiose ir sunkiai pravažiuojamose ar snieguotose vietovėse dirbant su sniego verstuvu.

  Pavarų dėžės tipą  galima pasirinkti F16/R16sinchronizuotą mechaninę arba 3 pakopų hidrostatinę, priklausomai nuo atliekamų darbų pobūdžio.

  Traktoriaus  jėginė pozicinė hidraulinė sistema su 2 poromis hidro išvadų gale ir 2 poromis priekyje su Joistic valdymo svirtimi leidžia naudoti ir atlikti  daug operacijų vienu metu.

  43 Ag darbinis velenas traktoriaus gale 540/750/1000 aps/min ir vidurinis 2000 aps/min darbinis velenas tarp ašinei žoliapjovei  arba agregatams priekyje suteikia neribotas galimybes atlikti dvi operacijas su aktyviais agregatais.

  XR serijos  kompaktiškas traktorius idealiai tinka komerciniams naudotojams ar žemės savininkams, turintiems  iki 30 ha, sodininkystės ir daržininkystės ūkiams. Puikiai tinka prie šienavimo darbų, darbui su mulčeriais ar žemės dirbimo frezomis.

  Tik  įsigiję LS traktorių jūs gausite daug daugiau įrangos už tą pačią kainą, 5 metų garantiją, pačią geriausią traktoriaus kainą , o svarbiausia , kaip ir daugelis kitų LS traktorių naudotojų, įsitikinsite, kad tai protingiausias pasirinkimas.

Paslaugos

Atliekame transportavimo paslaugas visoje Lietuvoje. Taip pat teikiame traktorių kaustymo paslaugas, traktoriai paruošiami miško darbams (galima individuali komplektacija).

PAPILDOMA INFORMACIJA

Šie traktoriai pagaminti Pietų Korėjoje, tai ypač patikimi bei pripažinti net Amerikoje.  LS Mtron gamykla veikia jau  50 metų, o produkcija patikrinta, išbandyta laiko ir atitinka aukščiausios kokybės reikalavimus.  Šiems traktoriams suteikiama net 5 metų garantija. Gamykla priklauso LG korporacijai kuri gamina ne tik pažangiausius elektronikos prietaisus bet ir plėtoja energetikos veiklos sritis.  LS traktoriai Lietuvos rinkoje yra vis dar naujiena, tačiau jau įsigiję ūkininkai  grįžta tik su teigiamais atsiliepimais. Vartotojų pasisakymuose dominuoja  temos apie padidėjusį darbo produktyvumą, komfortą bei ekonomiškumą.  UAB „Horo mechanika“ yra oficialus LS tractor atstovas Baltijos ir Skandinavijos šalyse tai  aptarnavimas, detalės bei kaina patenkina net ir išrankiausią klientą.

 

DOMINA PRODUKTAS?

Konsultuoja Tomas Valuntis

Vadybininkas turintis ilgametę darbo patirtį pardavinėjant įvairią žemės ūkio techniką padės Jums išsirinkti optimaliausią variantą už Jums priimtiną kainą.

Tel. numeris +370 611 41142

El. paštas technika@horomechanika.lt

Palikite mums žinutę ir mes susisieksime su Jumis