• McCormick Forest- miško traktorius

    Šis  traktorius yra pritaikytas miško darbams.  Patobulintas UAB “Horo mechanika” techninėje bazėje.  Galima individuali komplektacija.

    Naujoji X5 traktorių serija siūlo visiškai perdirbtą keturių statramsčių kabiną, turinčią lygias grindis ir atgal atidaromas duris, užtikrinančias lengvą patekimą į vairuotojo vietą ir neprilygstamą matomumą visomis kryptimis. Iki smulkiausių detalių apgalvota kabinos vidaus konstrukcija su ergonomiškai išdėstyta valdymo įranga skirta maksimaliam komfortui ir valdymo lengvumui. Teleskopinė vairo kolonėlė su reguliuojamu pakreipimu pakreipiama kartu su prietaisų skydeliu, taip vairuotojui užtikrinant nuolatinę traktoriaus darbo kontrolę. Oro kondicionierius su užpakaliniuose statramsčiuose sumontuotais filtrais ne tik palengviną valymą, bet ir sumažina kabinos aukštį, todėl sumažėja ir bendras traktoriaus aukštis. Kiti patobulinimai apima padidintą alyvos srautą (63 l/min + 30 l/min) ir didesnį degalų baką, kurio talpa 120 litrų. 12+12 transmisija su nenutraukiant galios perdavimo perjungiamu reversu ir reverso moduliacijos valdymu dabar yra pakeista 36+12 Xtrashift transmisija su 3 nenutraukiant galios perdavimo perjungiamomis pavaromis ir didžiausiu 40 km/h greičiu esant mažesniems variklio sūkiams.

     

Paslaugos

Šiuo metu mes teikiame transporto paslaugas Lietuvoje ir užsienyje. Turime du autotransporterius: 5 t ir 7 t keliamosios galios. Vienas iš jų – su kranu.
Taip pat teikiame traktorių kaustymo paslaugas, traktoriai paruošiami miško darbams (galima individuali komplektacija).

DOMINA PRODUKTAS?

Konsultuoja Aurimas Vaičiulis

Eksporto vadovas turintis ilgametę darbo patirtį pardavinėjant įvairią žemės ūkio techniką padės Jums išsirinkti optimaliausią variantą už Jums priimtiną kainą.

Tel. numeris +371 286 02260

El. paštas info@horomechanika.lv

Palikite mums žinutę ir mes susisieksime su Jumis