• McCormick X6 LWB Serija

    Sukurta pakeisti populiariąją seriją G-Max, X6 LWB serija Europos rinkai tiekiama kaip trys modeliai: X6.460, X6.470 ir X6.480. Varomi 16 vožtuvų, 4,5 litro, 143, 163 ir 176 AG galią pasiekiančių, Tier 4 tarpinius reikalavimus atitinkančių variklių su SCR sistema, šie traktoriai idealiai pritaikyti visoms lauko darbų rūšims, įskaitant ir sunkius darbus. Į viršų pakeliamas variklio gaubtas atsidaro plačiai, suteikdamas lengvą priėjimą prie variklio skyrius, kad būtų galima atlikti nustatytus aptarnavimus ir priežiūrą. Priešais radiatorių sumontuoti aušintuvai plačiai atsidaro atkabinus vienintelį skląstį ir užtikrina lengvą valymą dirbant dulkėtomis sąlygomis. Turintys talpų, 270 litrų degalų baką ir 38 litrus talpinantį AdBlue baką, šie, ekonomiškai degalus naudojantys, traktoriai leidžia ilgiau dirbti tarp sustojimų degalų pripylimui. X6 LWB serijos traktoriuose, kaip standartinė įranga, montuojamos sinchronizuotos pavarų dėžės. „Power shuttle“ pavarų dėžės su 3 pavaromis, perjungiamomis nenutraukiant galios tiekimo, montuojamos pagal pageidavimą. Kaip papildoma įranga transmisijoje gali būti sumontuotas eigos lėtintuvas, leidžiantis važiuoti mažu, 410 m/h greičiu. Hidraulinė sistema sukuria 87 l/min alyvos srautą, skirtą valdyti visas hidraulines funkcijas ir papildomą 38 l/min alyvos srautą, skirtą vairavimo sistemos kontūrui. Kaip standartinė įranga gali būti sumontuota iki penkių elektro-hidraulinių išorinių jungčių ir nuo važiavimo greičio priklausantis GTV. X6 LWB serija turi elektronikos valdomą, 8400 kg maksimalios keliamosios galios užpakalinę pakabinimo sistemą. Taip pat, kaip papildoma įranga gali būti sumontuota 3500 kg keliamosios galios priekinė pakabinimo sistema ir priekinis GTV. Siekiant dar padidinti komfortą operatoriui, kaip papildomą įrangą galima pasirinkti naują tiltą su pakaba, užtikrinantį maksimalų važiavimo keliu ir lauku komfortą. X6 LWB siūlo visiškai atnaujintą kabiną, turinčią naujas interjero spalvas ir derinančią aukštas eksploatacines savybes ir modernią konstrukciją. Ji demonstruoja charakteringą šeimos stilių, kuris sutinkamas visuose naujausios kartos McCormick traktoriuose.

     

Paslaugos

Šiuo metu mes teikiame transporto paslaugas Lietuvoje ir užsienyje. Turime du autotransporterius: 5 t ir 7 t keliamosios galios. Vienas iš jų – su kranu.
Taip pat teikiame traktorių kaustymo paslaugas, traktoriai paruošiami miško darbams (galima individuali komplektacija).

PAPILDOMA INFORMACIJA

DOMINA PRODUKTAS?

Konsultuoja Aurimas Vaičiulis

Prekių grupės vadovas turintis ilgametę darbo patirtį pardavinėjant įvairią žemės ūkio techniką padės Jums išsirinkti optimaliausią variantą už Jums priimtiną kainą.

Tel. numeris +370 62064406

El. paštas export@horomechanika.lt

Palikite mums žinutę ir mes susisieksime su Jumis