• Mėšlo kratytuvas FIMAKS FMGR 3

  Modelio pavadinimas FMGR 3
  Tūris, m3: 3
  Gabaritinis ilgis, m : 5,5
  Gabaritinis plotis, m: 2,1
  Gabaritinis aukštis, m: 1,8
  Reikalinga galia, kW/AG: 42 kW / 60 AG
  Svoris, kg: 1400
  Šis kratytuvas yra skirtas mėšlo kratymui laukuose, soduose, daržuose. Konvejeriu mėšlas yra pristumiamas prie sraigės, jai sukantis mėšlas yra tolygiai iškratomas laukuose.Nedidelis mašinos aukštis yra didelis privalumas vynuogynuose ir vaismedžių soduose. 4 laipsnių pavarų dėžė, stipri grandinė užtikrina, kad dirbant šiuo kratytuvu problemų nekils.

   

  Mėšlo kratytuvas

  Norite patogiai, našiai bei efektyviai patręšti dirvožemį? Aukštos kokybės ir patikimų gamintojų mėšlo kratytuvai – technika, su kuria atskleisite visas šios trąšos galimybes bei privalumus. Susipažinkite su mūsų siūlomais kratytuvų modeliais ir džiaukitės gausiu derliumi.

  FIMAKS FMGR 3. Jeigu ketinate mėšlą kratyti laukuose, soduose, daržuose ir reikalinga galimybė jo talpinti apie 3 tonas, rinkitės pastarąjį modelį. Mėšlas konvejeriu pristumiamas prie sraigės, o kuomet ji sukasi, tolygiai iškratomas pasirinktoje vietoje. Privalumas, kuriuo pasižymi FIMAKS FMGR 3 – nedidelis aukštis, suteikiantis galimybę patogiai dirbti vaismedžių soduose bei vynuogynuose. Taip pat jis turi 4 laipsnių pavarų dėžę, stiprią grandinę, užtikrinančią problemų nebuvimą darbo metu.

  Tinkamai parinktas ir kokybiškai veikiantis kratytuvas – žemės ūkio padargas, su kuriuo organines trąšas laukuose paskirstysite itin patogiai. Turite klausimų dėl mėšlo kratymo įrangos? Maloniai atsakysime į visus Jūsų klausimus ir padėsime išsirinkti visus poreikius atitinkantį technikos modelį.

Paslaugos

Transportuojame visoje Lietuvoje.

PAPILDOMA INFORMACIJA

DOMINA PRODUKTAS?

Konsultuoja Tomas Valuntis

Vadybininkas turintis ilgametę darbo patirtį pardavinėjant įvairią žemės ūkio techniką padės Jums išsirinkti optimaliausią variantą už Jums priimtiną kainą.

Tel. numeris +370 611 41142

El. paštas technika@horomechanika.lt

Palikite mums žinutę ir mes susisieksime su Jumis