• Varoma 2WD arba 4WD Miško priekaba PALMS 13D +840

  Varoma 2 WD arba 4WD miško priekaba PALMS 13D+ manipuliatorius Palms 840.

  Priekaba Palms 13D

  Keliamoji galia: 13 000 kg
  Ašis: 80×80-8
  Pakrovimo aikštelės ilgis: 3950 mm
  Gabaritinis ilgis: 5500 mm
  Pilnas plotis su standartiniais ratais: 2360 mm
  Standartiniai ratai: 500/50-17
  Pakrovimo tūris 22 m3
  Pakrovimo skerspjūvio plotas: 2,7 m²
  Rungų poros 5
  Rėmas: 2x(200×100-8)
  Hidraulinis dišliaus valdymas: 2 cilindrai
  Valdymo kampas: ±40°
  Nuosavas svoris: 1550 kg
  Maksimalus manipuliatoriaus kėlimo momentas: 60 kNm
  Priedai: hidrauliniai stabdžiai 2 arba 4 ratams, vokiškas kablys, ratai 500/55-17 Nokian ELS, galiniai žibintai, rėmo prailginimas, autonominė hidraulinė sistema, varantieji ratai 4WD.

  Manipuliatorius 840

  Maksimalus siekis: 8,4 m
  Kėlimo galia 4m atstumu: 1150 kg
  Posūkio kampas: 360
  Griebtuvo užgriebio plotas: 0,21 m2
  Darbinis slėgis sistemoje: 180 bar
  Siurblio našumas: 50-60 l/min
  Atraminių kojų tipas: A, hidraulinės-atlenkiamos
  Svoris: 1300 kg

   

  AŠYS IR PRIEKABOS VARYMO SISTEMA (4X2)

  Eksploatuojant miško priekabą su  mažiau nei 110 AG galios traktoriumi,  rekomenduojama naudoti priekabą su varančiaisiais ratais, kadangi tai labai palengvina traktoriaus transmisijos darbą. Suomiški hidro varikliai “Black Bruin”  yra montuojami ratų stebulėse. Būtina atkreipti dėmesį išsirinkus  su hidrovarikliais varomą priekabą, kad gamintojas ar pardavėjas sumontuotų  sinchroninę ratų sukimosi  sistemą, kitaip dar vadinamą, ratų blokavimo sistemą. Tai priverčia ratus suktis vienodu greičiu, esant skirtingam sukibimui su gruntu.

  APIE „PALMS“

  Prieš 22 metus pradėjusi savo veiklą Estijos bendrovė „PALMS“ pradžioje specializavosi žemės ūkiui skirtų priekabų gamyboje, vėliau pradėjo gaminti ir miško ūkiui skirtą techniką. Nuo pat pirmųjų veiklos dienų estai orientuojasi į įrangos patikimumą ir universalumą. Prie technikos montuojami įvairūs priedai leidžia sutaupyti, nes gaminiai tampa daugiafunkciniais. Svarbu,  kad lyginant su kitų gamintojų analogais šie gaminiai pasižymi puikiu kainos ir kokybės santykiu.  2011 metais gavusi ES paramą gamykla atnaujino turimą įrangą,  įsigijo aukštos kokybės metalo suvirinimo, pjaustymo įrangos, kėlė darbuotojų kvalifikaciją,  tai dar labiau pagerino ir taip aukštą gaminių kokybę.
  „PALMS“ gaminiai jau daug metų yra eksportuojami į Skandinavijos ir Vakarų Europos šalis, čia jau yra užsitarnautas patikimo gamintojo vardas. Šiandien yra gaminama įvairių rūšių ūkio  technika:  “palmse trailer”  žemės ūkiui skirtos priekabos (29 modeliai), darbui miške skirti hidromanipuliatoriai (11 modeliai), miškavežės priekabos ( 8 modeliai), rastų griebtuvai ( 8 modeliai). Prie hidromanipuliatorių gali būti montuojami įvairiausi priedai, tinkantys ir žemės ūkiui, ir miško darbams. Manipuliatoriaus priedų dėka ūkininkai gali krauti didmaišius, rulonus,  medieną, žemes, žvyrą, priekaboms gali būti pridėti prailginimai, apsaugoti galiniai žibintai, skirtingi prikabinimo kilpų tipai, jos gali turėti hidraulinius arba pneumatinius stabdžius, joms yra montuojamos specialios daugiasluoksnės padangos didelėms apkrovoms išlaikyti. „PALMS“  priekabos gali būti kelių varomų tipų: tempiamos, 2 WD arba 4 WD varomais ratais. Iš „PALMS“ gaminių privalumų galima paminėti tai, kad priekabos rėmas yra sudvigubintas, todėl galima pakrauti kiek įmanoma daugiau krovinio, jos būtų standžios ir tvirtos. Priekabos yra labai manevringos todėl,  kad buksyravimo mechanizmas yra valdomas dviem posūkio cilindrais, o manipuliatoriai turi didelę  keliamąją galią lyginant su konkurentų gaminiais. Prie manipuliatoriaus gali būti sumontuota  autonominė hidraulinė sistema. Ji padeda taupyti traktoriaus kurą, pagreitina darbo eigą, tampa  paprasčiau valdyti įrenginį.

  “PALMS” MIŠKO PRIEKABOS YPATYBĖS

  • Paslėptos hidraulinės žarnos leidžia išvengti nenumatytų gedimų.
  • Stebulinis varymas hidrovarikliais.  Stebulės su 8 smeigėmis didesniems ratams.  Aukštos kokybės “ADR” ašys su apsauga nuo purvo.
  • Sustiprintas buksyravimo (dišliaus) mechanizmas.
  • Didelis atstumas tarp buksyravimo tvirtinimo taškų,  tai sumažina apkrovą įvorėms.
  • Atraminis kojų cilindras yra apsaugotas su  plienine apsauga nuo pakrovimo pusės, o  atviras iš kitos pusės, taip išvengiama purvo  sankaupų.
  • Keičiamas pakrovimo vietos ilgis.  Prasiilgina 1,5 m. Galimas hidraulinis išstūmimas.
  • Užlenkiami galiniai žibintai.
  • Priekabos rungo diametras 90 mm,  sienelės storis 8 mm, o lizdo sienelių metalo storis 10 mm. Rungų aukštis 1,5 m su 0,5 m prailginimu.
  • Pagrindinio rėmo sustiprinimas didesnės galios krano montavimui.
  • Aukštos kokybės jungiamieji kaiščiai yra sutvirtinti ir kokybiškai apdoroti, tai prailgina bronzinių įvorių tarnavimo laiką.

   

  PARSISIŲSTI FAILĄ SU IŠSAMIA INFORMACIJA IR PALYGINIMAIS: SPAUSKITE ČIA

Paslaugos

Priekabos prailginimas, transportavimas visoje Lietuvoje.

PAPILDOMA INFORMACIJA

Gamintojo “PALMS” komentaras:

Pirmoji mūsų priekaba buvo pagaminta 1995 m. Tai suteikia mums vieną iš seniausių Estijos kompanijų vardą šioje srityje. Per 20 metų mūsų patirties supratome kas yra svarbu klientui, visada bendraujame ir sprendžiame kilusias bėdas. konstrukciniai spendimai yra visados tobulesni ir patogesni naudotojui. Metai iš metų mūsų patobulinimai tapo mažiau matomi bet naudingesni. Mes žinome, kad mūsų priekabos bus naudojamos tūkstančių miškininkų visoje Europoje. Dirbdami su UAB “Horo mechanika” Lietuvoje pasiekėme labai gerų rezultatų, kurių dėka parduodama technika kokybiškai aptarnaujama, aprūpinama atsarginėmis detalėmis, priimami klientų pastebėjimai, tai leidžia mums nuolat įdiegti naudingus patobulinimus.

IŠSAMI MIŠKO PRIEKABŲ INFORMACIJA SU PALYGIMAIS

DOMINA PRODUKTAS?

Konsultuoja Tomas Valuntis

Vadybininkas turintis ilgametę darbo patirtį pardavinėjant įvairią žemės ūkio techniką padės Jums išsirinkti optimaliausią variantą už Jums priimtiną kainą.

Tel. numeris +370 611 41142

El. paštas technika@horomechanika.lt

Palikite mums žinutę ir mes susisieksime su Jumis