• Palmse Trailer 150 su manipuliatoriumi 680

    Grūdų pervežimo puspriekabė yra speciali darbo priemonė. Pagrindinis skirtumas nuo įprastos tos pačios keliamosios galios savivartės priekabos yra priekabos konstrukcija, kuri suprojektuota taip, kad ji gali būti naudojama kaip platforminė arba dviejų skirtingų šonų aukščio priekaba.

    Nuimtų bortų gamyboje panaudotas plonesnis lakštinis plienas, kad bortus pakeisti būtų kuo lengviau, bet bortų profilis yra pakankamai tvirtas biriems kroviniams vežti. Dėl nuimamų ir lengvos konstrukcijos bortų, biriems kroviniams vežti skirta priekaba netinka akmenims ir žvyrui gabenti.

    Yapatybės:

    PALMS 150 puspriekabės pagamintos Estijoje, jų maksimali keliamoji galia yra 13 tonų, o tūris siekia 14,5 m3. Su šia puspriekabe galima važiuoti net 40 km/val. greičiu. Šios puspriekabės pasižymi išskirtiniu funkcionalumu. Jas eksploatuoti galima ne tik kaip puspriekabę su bortais, bet ir kaip platformą. Nedidelis platformos aukštis nuo žemės (1000 mm) daro ją ypatingai patogią pakrauti. Priekabos gali būti ir cinkuotos.

    PALMS 680 hidromanipulatoriaus maksimalus siekis 6,8 m,  o keliamoji galia prie 4 metrų siekia net 870 kg. Tai vieni iš populiariausių hidromanipuliatorių iš PALMS asortimento. Visi PALMS hidromanipuliatoriai savo kompelktacijoje turi teleskopines-hidraulines atramines kojas.

Paslaugos

Esant poreikiui ant priekabos uždedame tentą, rungus, iškrovimo sraigę (šneką), cisterną. Taip pat prie priekabos gali būti montuojamas hidromanipuliatorius. Teikiame transportavimo paslaugas.

PAPILDOMA INFORMACIJA

DOMINA PRODUKTAS?

Konsultuoja Tomas Valuntis

Vadybininkas turintis ilgametę darbo patirtį pardavinėjant įvairią žemės ūkio techniką padės Jums išsirinkti optimaliausią variantą už Jums priimtiną kainą.

Tel. numeris +370 611 41142

El. paštas technika@horomechanika.lt

Palikite mums žinutę ir mes susisieksime su Jumis

JUMS TAIP PAT GALI BŪTI ĮDOMU: