• Puspriekabė Palmse Trailer 190

     Linginė važiuoklė, keliamoji galia 15 t, tūris 19 m3, ADR ašys (Vokietija), vertimas per galą, išvertimo kampas 520, lengvai nuimami bortai, galinis liukas,  5,8 m ilgio platforma, ratai 550/45-22,5, svoris 3700 kg. Puikiai tinka grūdams, trąšoms, rulonams.

    Grūdų pervežimo puspriekabė yra speciali darbo priemonė. Pagrindinis skirtumas nuo įprastos tos pačios keliamosios galios savivartės priekabos yra priekabos konstrukcija, kuri suprojektuota taip, kad ji gali būti naudojama kaip platforminė arba dviejų skirtingų šonų aukščio priekaba.

    Nuimtų bortų gamyboje panaudotas plonesnis lakštinis plienas, kad bortus pakeisti būtų kuo lengviau, bet bortų profilis yra pakankamai tvirtas biriems kroviniams vežti. Dėl nuimamų ir lengvos konstrukcijos bortų, biriems kroviniams vežti skirta priekaba netinka akmenims ir žvyrui gabenti.

    Yapatybės:

    PALMS 190 puspriekabės pagamintos Estijoje, jų maksimali keliamoji galia yra 15 tonų, o tūris siekia 19 m3. Su šia puspriekabe galima važiuoti net 40 km/val. greičiu. Šios puspriekabės pasižymi išskirtiniu funkcionalumu. Jas eksploatuoti galima ne tik kaip puspriekabę su bortais, bet ir kaip platformą. Nedidelis platformos aukštis nuo žemės (950 mm) daro ją ypatingai patogią pakrauti. Šis modelis turi išsiskiria tuo, kad verčia į tris puses.

Paslaugos

Esant poreikiui ant priekabos uždedame tentą, šoninius rungus, iškrovimo sraigę (šneką), cisterną. Taip pat prie priekabos gali būti montuojamas hidromanipuliatorius. Teikiame transportavimo paslaugas.

PAPILDOMA INFORMACIJA

DOMINA PRODUKTAS?

Konsultuoja Tomas Valuntis

Vadybininkas turintis ilgametę darbo patirtį pardavinėjant įvairią žemės ūkio techniką padės Jums išsirinkti optimaliausią variantą už Jums priimtiną kainą.

Tel. numeris +370 611 41142

El. paštas technika@horomechanika.lt

Palikite mums žinutę ir mes susisieksime su Jumis

JUMS TAIP PAT GALI BŪTI ĮDOMU: