• Puspriekabė Palmse Trailer 2226

  Pagrindinis savivarčių priekabų/puspriekabių pranašumas lyginant su kitų rūšių priekabomis yra universalumas. Įvairių galinių bortų ir antborčių dėka priekabos panaudojimo sritys tampa neribotos, t.y. ja galima gabenti įvairių matmenų ir tūrio krovinius, pradedant nuo žvyro, grūdų ir kt. Savivartės priekabos su pakėlimo mechanizmu idealiai tinka ir ūkininkams, ir įmonėms, vykdančioms želdinimo, miškininkystės, derliaus nuėmimo darbus ir daugelį kitų, kuriuose reikalingas pakrovimas ir iškrovimas.

  PALMS 2226 puspriekabės pagamintos Estijoje, jų maksimali keliamoji galia yra 28,8 tonų, o tūris siekia 24 m3 (40 m3 su antborčiais). Su šia puspriekabe galima važiuoti net 40 km/val. greičiu. Šios puspriekabės privalumas – didelė keliamoji galia, trys ašys su stabdžiais, kurių pirma ir paskutinė yra vairuojamos, o paskutinė blokuojama. Komplektuojama su amortizuojačiu dišliumi, dviem išvertimo cilindrais ir hidrauliniu galiniu bortu.

  Savivarčių priekabų „palmse trailer“  privalumai yra šie:

  1. Stipri priekabos dėžė;
  2. Patvarus apatinis rėmas;
  3. Patikima pakėlimo/nuleidimo sistema;
  4. Didelės keliamosios galios priekabų modeliuose yra dideles apkrovas subalansuojanti linginė važiuoklė ir hidraulinis amortizatorius prikabinimo mechanizmui;
  5. Klientai gali pasirinkti ir užsisakyti pagal savo poreikius – pneumatinę arba hidraulinę stabdžių sistemą.

Paslaugos

Esant poreikiui ant priekabos uždedame antborčius, tentą, iškrovimo sraigę (šneką), cisterną. Transportuojame.

 

PAPILDOMA INFORMACIJA

DOMINA PRODUKTAS?

Konsultuoja Tomas Valuntis

Vadybininkas turintis ilgametę darbo patirtį pardavinėjant įvairią žemės ūkio techniką padės Jums išsirinkti optimaliausią variantą už Jums priimtiną kainą.

Tel. numeris +370 611 41142

El. paštas technika@horomechanika.lt

Palikite mums žinutę ir mes susisieksime su Jumis