Tarptautinė kelininkų paroda

litexpo

Dalyvavome XVIII tarptautinė Baltijos šalių kelininkų konferencijoje ir parodoje.

Data: 2013 m. rugpjūčio 26-28 dienos

Vieta: Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO, 5 parodų salė ir lauko aikštelė (Laisvės pr. 5, Vilnius)

 

Tarptautinės Baltijos kelininkų konferencijos ir parodos rengiamos kas treji-ketveri metai. Pagrindinis šių renginių tikslas – koordinuoti Baltijos šalių kelių specialistų veiklą glaudžiau bendradarbiaujant ir diegiant kelių ūkio valdymo, technikos naujoves, sprendžiant regionines kelininkų problemas, siekiant bendrai atstovauti Baltijos šalių interesams tarptautinėje arenoje.

 

Šiemetinės konferencijos ir parodos šūkis – „Keliai visuomenei“, šiuo šūkiu siekiama parodyti, jog pagrindinis dėmesys turi būti kreipiamas į kelių eismo dalyvį, jo saugumą ir patogumą, o keliai turi būti tvarkomi ir įrengiami taip, kad galėtų tenkinti mobilios ir aplinką puoselėjančios visuomenės poreikius.

 

Šios tendencijos atsispindės tiek konferencijoje, tiek parodoje. Jei konferencijoje teoriškai aptariamos kelininkų aktualijos, tai parodoje praktiškai demonstruojami verslo sukurti nauji sprendimai, produktai ir paslaugos, skirti kelių infrastruktūrai vystyti ir tobulinti, eismo dalyvių saugumui užtikrinti.

 

XVIII Baltijos kelininkų parodoje dalyvavo 97 kompanijos iš 14 šalių: Austrijos, Čekijos, Estijos, Italijos, Kanados, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Norvegijos, Prancūzijos, Rusijos Federacijos, Suomijos, Švedijos, Vokietijos. Savo stenduose šios srities verslo lyderiai demonstruos įvairią kelių statybos ir priežiūros techniką, įrangą, naujausias technologijas, medžiagas, kelių dangas, pristatys kelių ir tiltų projektavimo paslaugas, kelių laboratorijas ir jų įrangą, kelio ženklus, nuorodas, akustines kelių pertvaras, intelektines transporto sistemas ir daugybę kitų dalykų, skirtų šiuolaikiškai, gamtą ir žmogų tausojančiai, kelių infrastruktūrai kurti.

Po trijų Baltijos šalių nepriklausomybės atgavimo – tai jau septintoji tokia paroda.

Renginiai