• McCormick X6 Serija

    X6 serija: pažangi, neprilygstamam komfortui ir našumui skirta konstrukcija

    Naujoji McCormick X6 serija yra populiarios X60 traktorių šeimos sėkmės tęsėja. Seriją sudarantys trys modeliai yra varomi naujųjų „Beta Power“ 4,5 l variklių, turinčių 114, 121 ir 133 AG galią. Dėl naudojamos pažangios dujų emisijos sumažinimo sistemos SCR (selektyvinis katalitinis redukavimas), visi varikliai atitinka Tier 4 tarpinius emisijos standartus. Naudojant GTV ir atliekant transportavimo darbus, sumontuota „Power Plus“ sistema variklių galią padidina atitinkamai iki 121, 133 ir 140 AG. X6 traktoriai turi kompaktišką konstrukciją ir visiškai naują, modernią ir stilingą keturių statramsčių kabiną, su automobilių gamybos kokybę atitinkančiu surinkimu ir apdaila, kurie dar padidina komfortą operatoriui. Pagrindinės X6 serijos techninės savybės apima naująją 36+12 „Xtrashift“ transmisiją su trimis nenutraukiant galios tiekimo perjungiamomis pavaromis, elektronikos valdomą, 5400 kg keliamosios galios užpakalinę pakabinimo sistemą, papildomai pasirenkamą 4-ių greičių GTV ir patobulintą hidraulinę sistemą, kurios standartinis variantas sukuria 66 l/min alyvos srautą, o uždaro centro variantas (LS) sukuria 110 l/min alyvos srautą. Traktoriaus universalumą padidina papildomai užsakoma priekinė pakabinimo sistema ir GTV. Siekiant padidinti važiavimo keliu komfortą, X6 serijos traktoriuose papildomai gali būti sumontuotos priekinio tilto ir kabinos pakabos.

     

Paslaugos

Šiuo metu mes teikiame transporto paslaugas Lietuvoje ir užsienyje. Turime du autotransporterius: 5 t ir 7 t keliamosios galios. Vienas iš jų – su kranu.
Taip pat teikiame traktorių kaustymo paslaugas, traktoriai paruošiami miško darbams (galima individuali komplektacija).

PAPILDOMA INFORMACIJA

DOMINA PRODUKTAS?

Konsultuoja Aurimas Vaičiulis

Prekių grupės vadovas turintis ilgametę darbo patirtį pardavinėjant įvairią žemės ūkio techniką padės Jums išsirinkti optimaliausią variantą už Jums priimtiną kainą.

Tel. numeris +370 62064406

El. paštas export@horomechanika.lt

Palikite mums žinutę ir mes susisieksime su Jumis