• McCormick X7.4 / X7.6 VT-DRIVE Serija

    Visuose X7 VT-Drive serijos traktoriuose montuojama keturių diapazonų ZF bepakopė transmisija. Šių traktorių šeimą sudaro trys keturių cilindrų modeliai X7.440, X7.450 ir X7.460, su Power Plus sistema pasiekiantys 147, 160 ir 176 AG galią ir du šešių cilindrų modeliai X7.660 ir X7.670, su Power Plus sistema pasiekiantys 181 ir 195 AG galią. Visus modelius varo „Betapower Fuel Efficiency“ varikliai su SCR katalitiniu keitikliu, atitinkantys Tier 4 tarpinius emisijos reikalavimus. „Premiere Cab“ yra tikras, aukštomis technologijomis aprūpintas „poilsio kambarys“, leidžiantis operatoriui traktorių valdyti maksimaliai lengvai ir patogiai. Kabinos vidus pasižymi aukštos kokybės, su automobilių gamybos kokybę atitinkančiu surinkimu ir apdaila, kurie dar padidina komfortą operatoriui. Traktoriai X7 VT-Drive turi daugybę įrangos, įskaitant visuose modeliuose kaip standartinę įrangą montuojamą 12 colių lietimui jautrų monitorių, skirtą valdyti ir reguliuoti visas traktoriaus ir padargo funkcijas, ir kaip papildoma įranga montuojamą elektronikos valdomą hidraulinę pakabą.

     

     

Paslaugos

Šiuo metu mes teikiame transporto paslaugas Lietuvoje ir užsienyje. Turime du autotransporterius: 5 t ir 7 t keliamosios galios. Vienas iš jų – su kranu.
Taip pat teikiame traktorių kaustymo paslaugas, traktoriai paruošiami miško darbams (galima individuali komplektacija).

PAPILDOMA INFORMACIJA

DOMINA PRODUKTAS?

Konsultuoja Aurimas Vaičiulis

Prekių grupės vadovas turintis ilgametę darbo patirtį pardavinėjant įvairią žemės ūkio techniką padės Jums išsirinkti optimaliausią variantą už Jums priimtiną kainą.

Tel. numeris +370 62064406

El. paštas export@horomechanika.lt

Palikite mums žinutę ir mes susisieksime su Jumis