Ekskavatorius EPSILON

Ekskavatorius EPSILON

Kategorijos: , Žyma:

Pagrindinės funkcijos

  • Pagamintas iš aukštos kokybės plieno
  • Lengvas valdymas ir didelis matomumas
  • Sulankstomos, kad būtų lengva sandeliuoti
  • Hidraulinis šoninis poslinkis ir stabilios atramos
  • Didelis 180 ° kampas
Palyginti

Aprašymas

NAUJIENA!

Kiekvienam ūkininkui, kuriam reikalingi lankstūs įrankiai.
Lengva laikyti, lengvai montuojama, lengva valdyti, lengva sandeliuoti
Dirvožemio kasimui, formavimui, stumdymui.

Papildomai galima įsigyti kitus priedus.

Daugiau informacijos apie AARDENBURG 1974 produkciją rasite paspaudus ant nuorodos.

ModelisEPSILON 950EPSILON 1750EPSILON 2250
Kg270552806
Kaušo plotis, mm290300400
Min HP182545
CATIII, II
RPM540540540
Loading height mm169018502550
Kasimo gylis95017502250
Maksimalus aukštis, mm228031203450
Kasimo plotis,..244026003300
Unload height mm130018002300
Rankos ilgis, mm105017001700
Šoninis poslinkis,mm700960960
Pasisukimo kampas180°180°180°

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Ekskavatorius EPSILON”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Konsultuoja Aurimas Vaičiulis

Direktoriaus pavaduotojas turintis ilgametę darbo patirtį pardavinėjant įvairią žemės ūkio / miško / komunalinę techniką padės Jums išsirinkti optimaliausią variantą už Jums priimtiną kainą.

Tel. numeris +370 62064406
El. paštas: export@horomechanika.lt

Konsultuoja Tomas Valuntis

Vadybininkas turintis ilgametę darbo patirtį pardavinėjant įvairią žemės ūkio techniką padės Jums išsirinkti optimaliausią variantą už Jums priimtiną kainą.

Tel. numeris +370 611 41142
El. paštas: technika@horomechanika.lt