KAUŠAS SU PRISPAUDIMU PLIENO DANTIMIS

KAUŠAS SU PRISPAUDIMU PLIENO DANTIMIS

LKZP 1400LKZP 1500LKZP 1600LKZP 1800LKZP 2000LKZP 2200LKZP 2400
Plotismm1400150016001800200022002400
Aukštismm960960960960960960960
Aukštis atidariusmm1500150015001500150015001500
TalpaM30,70,80,91,01,11,21,3
Masėkg462485510535560600625
Keliamoji galiakg84096010801200132014401560
Cilindrai kėlimuiVnt2222222

 

TELESKOPAMS
  LKPL 1800LKPL 2000LKPL 2200LKPL 2400
Plotismm1800200022002400
Aukštismm960960960960
Aukštis atidariusmm1500150015001500
TalpaM31,01,11,21,3
Masėkg5405610650690
Keliamoji galiakg1200132014401560
Cilindrai kėlimuiVnt2222
Palyginti

Aprašymas

Griebtuvas kaušas – krokodilas kaitintais dantimis pritaikytas darbui su frontaliniais arba krautuvais.

  • Solidi ir patvari konstrukcija pagaminta iš padidinto patvarumo plieno.
  • Dažoma milteliniu metodu.
  • Hidrauliniai cilindrai su dideliu galingumu, leidžiantys atlikti tinkamą ir patikimą medžiagos suspaudimą.
  • Pilnas kaušo dugnas leidžia visiškai surinkti medžiagą ir neleisti jam išbyrėti transporto metu.
  • Kaušo peilis pagamintas iš padidinto patvarumo plieno ir yra atsparus dilimui.
  • Specialiai kontūruoti, iš padidinto patvarumo plieno pagaminti dantys leidžia lengviau ištraukti medžiagą, spausti ir stumti kaušo viduje.
  • Cinkuoti kaiščiai ir slankiosios įvorės, pagamintos iš atsparaus dilimui C45 plieno, užtikrina patikimą veikimą.
  • Hidraulinės žarnos užtikrina aukštą kokybę ir patikimumą ir gali būti pritaikytos individualiems poreikiams.
  • Prietaiso privalumas yra platus judančio rėmo atidarymo kampas, kuris leidžia laisvai pakrauti iš prizmės net tiesiogiai prie sienos.
  • Prieinami pločiai: 1,5 m, 1,8 m, 2,0 m, 2,2 m ir 2,4 m.

Standartinis tvirtinimas: EURO ir SMS
Priemoka: hidraulinės jungtys EURO, peilis Hardox

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “KAUŠAS SU PRISPAUDIMU PLIENO DANTIMIS”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Konsultuoja Aurimas Vaičiulis

Direktoriaus pavaduotojas turintis ilgametę darbo patirtį pardavinėjant įvairią žemės ūkio / miško / komunalinę techniką padės Jums išsirinkti optimaliausią variantą už Jums priimtiną kainą.

Tel. numeris +370 62064406
El. paštas: export@horomechanika.lt

Konsultuoja Tomas Valuntis

Vadybininkas turintis ilgametę darbo patirtį pardavinėjant įvairią žemės ūkio techniką padės Jums išsirinkti optimaliausią variantą už Jums priimtiną kainą.

Tel. numeris +370 611 41142
El. paštas: technika@horomechanika.lt