Traktorius LS Mtron PLUS 90

Traktorius LS Mtron PLUS 90

PILNAS LS MTRON KATALOGAS
Global+catalog+(Web) (2)

ModeliaiPLUS90 KABINAPLUS90 BE KABINOSPLUS100 KABINAPLUS100 BE KABINOS
Matmenys & SvorisBendras ilgis, nuo bamperio iki pakabos (mm)4085
Bendras plotis iki padangų (mm)2009200920192009
Ratų bazė (mm)2200220022902200
Bendras aukštis iki kabinos (mm)2650267726502677
Svoris be balasto (kg)3182303434023034
PadangosPriekinės12.4-2412.4-2412.4-2412.4-24
Galinės18.4-3018.4-3016.9-3418.4-30
GTVTipasNeprikalusomas  / GSPNeprikalusomas  / GSP
Galinis  (apm)540/750/1000540/750/1000
HydraulikaValdymasSvirtimisSvirtimis
Hidraulinis siurblys (lpm)59.459.4
Tritaškė pakabinimo sistemaCAT ⅡCAT Ⅱ
Pakabos keliamoji galia (kg)3800 (Sub Lift Cylinder 2EA)3800 (Sub Lift Cylinder 2EA)
Hidrauliniai išvadai4 / 6 (priekis),4/ 6 (galas)4 / 6 (priekis),4/ 6 (galas)4 / 6 (priekis), 6 (galas)
VariklisVariklio AG (kW)87(65)97(71)
Tipas4-Cylinder, CRDI, Skysčiu aušinamas4-Cylinder, CRDI, Skysčiu aušinamas
ModelisFPT F5G IVECOFPT F5G IVECO
Variklio tūris (cc)45004500
Kuro bako talpa (L)105105
Nominalios apsukos (apm)23002300
Judėjimo sistemaPavarų dėžės tipasSynchro shuttle / Power shuttleSynchro shuttleSynchro shuttle / Power shuttleSynchro shuttle
Pavaros20Fx20R
(Synchro shuttle)
/ 40Fx40R
(Power shuttle with creeper)
20Fx20R With creeper20Fx20R
(Synchro shuttle)
/ 40Fx40R
(Power shuttle with creeper)
20Fx20R
Greitis (Km/h)0.19 ~ 40.4
/ 0.40.9
0.19~40.40.2 ~ 39.7
/ 0.17 ~ 40.1
1.8~40,1
Palyginti

Aprašymas

Šie traktoriai pagaminti Pietų Korėjoje, tai ypač patikimi bei pripažinti net Amerikoje.  LS Mtron gamykla veikia jau  50 metų, o produkcija patikrinta, išbandyta laiko ir atitinka aukščiausios kokybės reikalavimus.  Šiems traktoriams suteikiama net 5 metų garantija. Gamykla priklauso LG korporacijai kuri gamina ne tik pažangiausius elektronikos prietaisus bet ir plėtoja energetikos veiklos sritis.  LS traktoriai Lietuvos rinkoje yra vis dar naujiena, tačiau jau įsigiję ūkininkai  grįžta tik su teigiamais atsiliepimais. Vartotojų pasisakymuose dominuoja  temos apie padidėjusį darbo produktyvumą, komfortą bei ekonomiškumą.  UAB „Horo mechanika“ yra oficialus LS tractor atstovas Baltijos ir Skandinavijos šalyse tai  aptarnavimas, detalės bei kaina patenkina net ir išrankiausią klientą.

Papildoma informacija

Svoris15 kg
Išmatavimai124 × 451 × 215 cm

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Traktorius LS Mtron PLUS 90”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Konsultuoja Aurimas Vaičiulis

Direktoriaus pavaduotojas turintis ilgametę darbo patirtį pardavinėjant įvairią žemės ūkio / miško / komunalinę techniką padės Jums išsirinkti optimaliausią variantą už Jums priimtiną kainą.

Tel. numeris +370 62064406
El. paštas: export@horomechanika.lt

Konsultuoja Tomas Valuntis

Vadybininkas turintis ilgametę darbo patirtį pardavinėjant įvairią žemės ūkio techniką padės Jums išsirinkti optimaliausią variantą už Jums priimtiną kainą.

Tel. numeris +370 611 41142
El. paštas: technika@horomechanika.lt